>

Privātuma politika

“Kurp.es” mērķis ir nodrošinās ātru un ērtu pasākumu pārlūkošanu visiem platformas lietotājiem, ļaujot atrast kārotos notikumus un izklaides iespējas. Visi reģistrētie platformas lietotāji piekrīt “Kurp.es” privātuma nosacījumiem un noteikumiem.


Definīcijas:

Sistēma – “Kurp.es” platforma, kas iekļauj arī visas platformas sadaļas un apakšdomēnus.

Reģistrējies lietotājs – attiecas uz jebkuru privātpersonu vai privātpersonas pārstāvētu juridisku personu, kas ir reģistrējies sistēmā.


Datu glabāšana platformā “Kurp.es”

Mums rūp datu drošība un konfidencialitāte, tāpēc mēs apkoposim, glabāsim, apstrādāsim, pārsūtīsim un izmantosim jūsu personisko informāciju, tikai un vienīgi, kā norādīts šajā nodaļā.

Platforma “Kurp.es”, pēc autorizācijas sistēmā ar Facebook, glabā šādus personas datus:

  • Vārds
  • Uzvārds
  • E-pasta adrese
  • Lietotāja bilde
  • Pasākumu atzīmes “man patīk”
  • Abonētie atslēgasvārdi

Datu glabāšana notiek ar mērķi pilnveidot reģistrēta lietotāja platformas izmantošanas pieredzi, ļaujot saglabāt pasākumus, ko lietotājs ir atzīmējis ar “man patīk” un attēlojot tos profila sadaļā “mani saglabātie pasākumi”. Reģistrēta lietotāja pieredzes personalizēšanai, profila sadaļā tiek attēlots tā vārds, uzvārds un profila bilde. Dati tiek glabāti tikai mūsu datubāzē, tie netiek nodoti trešajām pusēm vai pasākumu organizatoriem.

Informāciju mēs glabājat tik ilgi, cik to ļauj cilvēktiesību un datu aizsardzības likums vai arī līdz brīdim, kamēr tā ir aktuāla tās saglabāšanas mērķiem.

Ja jūs sniedzat kādas trešās personas personisko informāciju, mēs pieņemam, ka esat guvuši attiecīgās trešās personas nepieciešamo piekrišanu koplietot un nodot savu personisko informāciju.

Mēs ievācam anonīmus agregātdatus, ko izmantojam, lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, piemēram, pasākumu skatījumu skaitu. Paralēli ar šiem datiem mēs dalāmies ar pasākumu organizatoriem, lai tie varētu uzlabot kvalitāti saviem pasākumiem.

Papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums, sūtot e-pastu uz pasakumi@kurp.es.


Reģistrētu lietotāju tiesības

  • Nodoto informāciju jebkurā brīdī mainīt, atsaukt vai liegt tās piekļuvi mums pavisam, sazinoties ar mums caur e-pastu;
  • Pieprasīt visus personas datus, ko mēs glabājam;
  • Pieprasīt pilnīgu datu dzēšanu no “Kurp.es” sistēmas un datu bāzes.

Sīkdatņu nosacījumi

“Kurp.es” ir tiesīgs vākt datus par tīmekļa vietnes lietotāju, izmantojot sīkdatnes („cookies”), lai uzlabotu lietotājiem pieejamos pakalpojumus.

Citu jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums, sūtot e-pastu uz pasakumi@kurp.es.