Citi

27. februāris (otrdiena)8:00

Nākotnes Studiju forums 2018

Nākotnes Studiju forums 2018

Vieta

Latvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of Latvia

Skatīt karti

Autors

Latvijas Studentu apvienība

Mājas lapa / Facebook

Atslēgas vārdi

studentiem
konference
jauniešiem

Spied uz atslēgas vārda, lai pierakstītos jaunumiem!

Dalīties

Šī gada 27​. februārī norisināsies Latvijas Studentu apvienības organizētais “Nākotnes Studiju forums 2018​: Izaicinājumi un tendences augstākajā izglītībā Latvijā”.

Forumā paredzēta britu uzņēmēja, izglītības pārmaiņu aģenta un TEDx Vilnius un Klagenfurt vadītāja Marcus Orlovsky vieslekcija, kas iepazīstinās dalībniekus ar pārmaiņām un attīstības tendencēm augstākajā izglītībā, un apskats par augstākās izglītības telpu Latvijā – tagad un nākotnē, kā arī divas paneļdiskusijas: "Digitalizācijas ietekme uz augstāko izglītību" un "Demokrātija un valstiskums digitalizācijas laikmetā: valsts loma augstākajā izglītībā". Foruma noslēgumā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Eiropas Savienības struktūrfondu projektiem, kurus prezentēs Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departaments. 

Plašāka informācija par vieslektoriem un paneļdiskusijām būs gaidāma tuvākajā laikā. 

Lielās intereses dēļ esam spiesti paziņot, ka tiešsaistes reģistrācija forumam ir slēgta. Aicinām sekot līdzi foruma norises gaitai Latvijas Studentu apvienības sociālajos tīklos 27. februārī. 


Galvenais foruma partneris: Armgate .
Forums top sadarbībā ar British Council LatviaForeign Investors' Council in LatviaLatvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of LatviaLatvijas Universitāte un Delfi.lv.
Forumu atbalsta: Durbes Veltes, Dailes teātris, Jaunais Rīgas Teātris, Pergale, Apgāds MansardsĢertrūdes ielas teātris, Zaķumuiža, Dirty Deal TeatroCannelle Bakery un Dynamic University.
Tulkot ar Google Translate
Loading ...

Kontaktinformācija

E-pasts:
pasakumi@kurp.es

Pieraksties jaunumiem


Ieteiktie Kurp.es pasākumi

blog.kurpes.lv

Meklē mūs sociālajos tīklos

Uzzini vairāk par pasākumiem

1189

© SIA "Kurp.es" 2018