Mūzika

14. februāris (trešdiena)17:00

La Guitarra Flamenca - Valentīndienas vakars flamenko ģitāru skaņās

La Guitarra Flamenca - Valentīndienas vakars flamenko ģitāru skaņās

Vieta

Ropažu iela 2, Rīga

Skatīt karti

Autors

Impresario, SIA

Atslēgas vārdi

randiņam
koncerts

Spied uz atslēgas vārda, lai pierakstītos jaunumiem!

Dalīties


“La guitarra flamenca”– Valentīndienas vakars flamenko ģitāru skaņās.

gada 14. februārī Latvijas mūzikas cienītājus ar savu flamenko-rumbas koncertprogrammu “La guitarra flamenca” priecēs flamenko ģitārspēles virtuozi no koncertapvienības “Unión flamencana”.

Starptautiskajā projektā “Unión flamencana” apvienojušies tādi ģitārspēles meistari kā Aurelio Martinez (Katalonija) , Velasques da Silva (Andalūzija),  Jean-Pierre Perpignan (Francija), Ukrainas čigānu ansambļa ‘’Romen’’ perkusionists Jakofs Pavļičenko , vokāliste no Bulgārijas Madam Sofi, kā arī pašmāju virtuozais flamenko-rumba stila ģitārists Valentīns Fjodorovs un citi grupas ‘’Gipsymania’’mūziķi. Apvienības dalībnieki par saviem skolotājiem ar lepnumu var minēt tādus ģitārspēles dižgarus kā Paco Pena un Rico Sanchez, un ir plūkuši laurus dažādos starptautiskos festivālos un konkursos, tostarp 2017.gada vasarā projekts ieguva ‘’Skatītāju simpātiju balvu’’ Grieķijas pilsētā Thessaloniki notiekošajā Vidusjūras tautu kultūru festivālā.
Koncerta “La guitarra flamenca” apmeklētājiem, klātienē būs iespēja noklausīties populārākās Spānijas ģitārmūzikas melodijas un dziesmas, tostarp par ģitāristu himnu saukto ‘’El porompompero’’, savulaik popdīvas Madonnas izmantoto un par pasaules hitu atzīto ‘’La Isla Bonita’’ izbaudīt jaunā interpretācijā slaveno “Cancion del Mariachi” no Tarantīno filmas “Desperado”  un protams, kā gan bez pasaulslavenās čigānu grupas Gypsy Kings skaņdarbiem ‘’Escucha me’’,“Baila Me”, “Bamboleo”, “DJobi DJoba”, “Un Amor’’ ,‘’A mi manera’’, ‘’Bem, Bem Maria’’ un citiem. Apvienības vokāliste Sofia par programmu izsakās: “šis ir ar solāro un emocionālo enerģiju piesātinātākais priekšnesums manā karjerā, kas uzlādē cilvēku dvēseles ‘’akumulatorus” ilgam laikam’’!
Aicinām jau laikus izbrīvēt un ieplānot savu pēcpusdienas atpūtu!
Tulkot ar Google Translate
Loading ...

Atradi problēmu?

Lūdzu, ziņo:
pasakumi@kurp.es

Pieraksties jaunumiem


Ieteiktie Kurp.es pasākumi

blog.kurpes.lv

Meklē mūs sociālajos tīklos

E-pasts:

pasakumi@kurp.es

© SIA "Kurp.es" 2018